Už je to tu… čas obžerstva, hádok pri ozdobovaní stromčeka, hádok pri upratovaní, sklamaní pri rozbaľovaní darčekov a Perinbaby.

Čas, kedy ľutuješ, že si kúpil tie swarovski náušnice Ivane a tváriš sa, že tá noc, kedy sa jej akože vybil mobil keď bola s kamoškami, je zabudnutá.
Síce ti vŕta v hlave, že je odvtedy nejak často v posilke a má hrozne veľa práce, ale to je iba tvoja žiarlivosť a snažíš sa ju predsa neobmedzovať, ako ti to už párkrát vytkla.

Ten večer, kedy zvažuješ, či stráviš ďalší rok s tým dobrosrdečným hlupáčikom, ktorého ambície končia pri sledovaní Ligy majstrov a ani trtkať netrtká tak, ako Milan. Ale keďže máš čoskoro narodky, tak to ešte nejak vydržíš a potom uvidíte. Už máš predsa svoj vek a nechceš skončiť ako tá krava Romana, ktorá sa tvári, akože je všetko v pohode a dúfa, že jej ženatý inseminátor sa už konečne rozvedie s tou škaredou pučou, s ktorou je iba kvôli dieťaťu. Samozrejme.

Tak si sadneš s rodinou ku rybe, ktorá smrdí bahnom a všetci sa tvárite, ako sa veľmi loobqate, odignorujete trápne ticho, kedy sa nemáte o čom rozprávať a čím skôr migáte otvoriť si balíky plné ponožiek, sprchových gelov a pyžám, aby ste mohli zvyšok večera tlačiť polospálené medovníky pri Popoluške a Mrázikovi.

Keď si odskočíš skontrolovať mobil, či náhodou niečo nenapísal/-a, nezabudni odfotiť stromček a jedlo na instagram! #christmas #rodinnapohoda #milujemto #happy #blessed

Šťastné a veselé Vianoce. Bude a bolo aj horšie, nie? :)

Tieto vianoce si želám iba anál

Nenáročný darček, ktorý poteší! <3

Chcem darčeky, rozídeme sa až po vianociach

Jeee, ďakujem! Tvoj ti donesiem potom, ale najprv sa musíme porozprávať…

Po vianociach už fakt cvičím! Takže si ešte môžem dať šalát a medovníky!

Prihoď aj tie vanilkové rožteky, však si kupujeme permanentku

Nezabúdaj - ak máš plné ústa jedla, nemusíš sa rozprávať s rodinou!

Uhm, hej, teta Marika bola vždy divná

Tento rok som bola veľmi neposlušné dievča. Pod stromček som dostala hádku a rozchod.

Ži tak, aby ráno, keď sa zobudíš si diabol povedal: “Sakra, už je hore!”

Videl som tvoj instagram. Na vianoce dostávaš slušné šaty a zrkadlo.

…keďže charakter a slušnosť som na Urban market nezohnal :(

Nemám peniaze, tak som ti dal vyrobiť tento obrázok na Demotiváciu

Nemáš za čo ;)