KAUZA!!! (bavia ma tieto novočasovské nadpisy :D )
 
Zvykol som si, že tento šracko z exitu nemá hanby.
Škrupule, nedehonestrácia a úcta mu nič nehovoria, ale čo je veľa, to je moc
Jeho pracovnou metódou je očividne lož a pretvárka a neštíti sa zneužívať aj našu osobnú komunikáciu na dosiahnutie jeho slniečkarskych ľavicových cieľov.Veď urobte si názor sami:

Mlady Hejter

zdroj: insitné umenie,©2016 Mladý Hejter

Zas raz sa vypomstilo to, že mám dobré srdiečko a zhovievavosť s ľudmi z vaľala, ktorí urobia VŠETKO pre to, aby uspeli v metropole.

Avšak teraz sa tento produkt košickej kaviarne prerátal – padni komu padni. Nechcel som to zverejnovať, keďže sexualita je výsostne súkromnou vecou každého, ale inak sa nedá.

Tu je to, čo nasledovalo ďalej. Ako vidíte, neoplatí sa mať dobré srdce v dnešnej dobe a obetovať pevnú stolicu na úkor splnenia si sna tohto Sorosovho nešťastníka.

 

demotivácia X mladý hejter

zdroj: Facebook


Kaž-do-pád-ne ale, čo som sľúbil, to aj plním. A keďže my, čo sme civilizovaní v jedinom meste na Slovensku MÁME LOVE, tak som si povedal, že obetujem

50 EURO ZA KAŽDÚ NAHÚ FOTKU, KTORÁ DOTERAZ DOŠLA NA DEMOTIVÁCIU!

Takže na účet Dobrého Anjela som odoslal presne 50 euro :/
Díky bratm, bol to pekný penis, ale ja kopem inú ligu.

Demotivacia - platba Dobrý anjel

Celá gáža z midget porna išla sem :(


Teraz vážne:
Ľutujem, že na Slovensku nefunguje filantropia tak, ako by mala. Je tu už veľa ľudí, ktorí nežijú z ruky do huby. Skús pouvažovať, či fakt potrebuješ už tento mesiac nové Yeezy a 30-tu Michael Kors kabelku.

Fakt by ste ma potešili, keby ste sa hecli aj vy. Nemusí to byť na Dobrého Anjela, kľudne potešte decká alkoholika z vedľajšej brány. Len sa prosím skúste venovať svojmu okoliu aspoň tak, ako sebe.

<3 live laugh love. only god can judge you. a tak :)