No helou.

Akobysomto. Nakontaktovali ma Pingpongovi (chalan, ktorý mi ručne vyrába merch. Odporúčam!) príbuzní z Číny, že rozbehli online shop s elektronickými chujovinami.
Volá sa GearBest, zoženieš tam všetko za päť korún a tak.
A že či im neurobím reklamu.

A ja že ne. A oni že “Ale nó, čosijak”. A ja že… Ok, skrátim to.  Nebol som si istý, či to nie sú nejaké burzové šmeliny, tak som si najprv vyžiadal veci na otestovanie.

Poslali mi toto:


Gimbal. Taká vec, do ktorej dáš mobil a ono môžeš byť rozklepaný jak drahý pes, aj tak budeš mať stabilný obraz. Dobré na domáce hanbaté videá, kedy dychčíš a po 30s sa ti trasie celý ..oný. Ty.

 

TV Box – nájdi si na youtube, ako to funguje ale takto ti poviem: už týždeň pozerám všetky filmy, seriály a holaté tety, ktoré mi napadnú. S takou čávovskou ovládačkoklávesnicou.


No. Bol som kúpený, ale nedal som sa ľahko – ako to u mňa chodí, žiadna reklama bez toho, aby ste z toho niečo nemali.

Takže:

Každý, kto v priebehu tohto mesiaca (jún) nakúpi v GearBest HOCIČO a pošle mi na mejl číslo objednávky, dostáva sa do žrebovania o horeuvedené dva produkty.
Presne tak, ty vychcané hovado – stačí, keď nakúpiš cez tento link čokoľvek (a že je tam kopec chujovín aj za 20 centov) a môžeš vyhrať Gimbal alebo TV Box za skoro kilo.  Bez srandy, úplne vážne.
.
Odporúčam nakupovať z EU skladov ( to sú tie označené ako GW-XX), ja konkrétne som mal veci z českého (GW-5, GW-19) a došli do týždňa no problem.
.
Takže tak. Len medzi rečou, hentie linky sú s nejakým mojim identifikátorom, či čo a že vraj dostanem z každého nákupu nejaké drobné. Takže sa láskavo hecnite, rád by som si koncom mesiaca kúpil aspoň dvojitú zmrzlinu 
.
migajte nakupovať, ja idem pozrieť holé tety,

D.